Yabancı Ünlülerin Hamilelik Sonrası Zayıflama Sırları

Yabancı Ünlülerin Hamilelik Sonrası Zayıflama Sırları
14 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 265 kez okundu.

Hollywood yıldızlarının doğum yaptıktan kısa süre sonra eski formlarına kavuşma sırlarını merak ediyorsanız, aşağıdaki ünlülerin bizzat uyguladığı diyet programları ve diğer yöntemleri inceleyebilirsiniz.

Halle Berry

Dünyanın en seksi ünlüleri arasında gösterilen Halle Berry, hamilelik sonrasında kilolarından kurtulmasının ana sebebinin beş hafta boyunca günde beş öğün beslendiği açıklamasında bulunmuştu. Bu beş faktörün yanı sıra; fitness yapan güzel aktris, her öğün sağlıklı gıdalarla beslenmeye özen göstermiş.

Jessica Alba

Kızının doğumundan sonra atletik fiziğine kısa sürede kavuşan aktris, doğum sonrasında spor salonuna gittiğini ve antrenörü yardımı ile 11 kilo verdiğini açıklamıştı. Hamile iken de, yormayan yürüyüşler, egzersiz hareketleri, yoga ve denge bisikleti egzersizleri yapmış.

Katie Holmes

5 ay içerisinde hamilelik kilolarından tamamen kurtulan Katie Holmes, sıkı bir egzersiz programı uyguladığını ve kilo kaybını kontrol altına almak için bebeğini emzirmeyi ihmal etmediğini; toksinlerden vücudunun arınması için yoğun egzersiz yapıp, saunaya gittiğini, vitamin ve mineral alına önem verdiğini belirtiyor.

Jennifer Lopez

İkizlerinin doğumundan sonra 23 kilo veren Lopez, egzersiz yaparak 55 kiloya ulaştığını açıklamıştı. Taze meyve sebzeler, yoğurt, ton balığı, tavuk, yağsız proteinli gıdalar, bol yumurta beyazı ile omletin diyetinde önemli yer edindiğini belirtiyor.

Heidi Klum

Her üç saatte bir yemek yediğini, spor yaptığını ve sıkça elma tükettiğini belirtiyor. Bu yöntem herkes için geçerli bir yöntem değildir. Ancak Heidi Klum’un ne yediğine de bakmak gerekiyor.

Gwen Stefani

Sıkı egzersiz ve rejim programı yapan güzel sanatçı, yoga ve pilatese ağırlık verdiğini ve koşu yaptığını açıkladı.

Önerilen Makaleler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git