Hakkımızda

Araştırmaya dayalı bilgi paylaşım projesi olarak geliştirilen Onca Bilgi, genel kategoriler altında nitelikli ve kapsamlı bilgiyi internet kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Yazılı içeriklerimiz, proje bünyesinde tam zamanlı mesai yapan editörler tarafından, araştırma yazısı şablonunda, tamamen özgün bir şekilde yayına hazır edilmektedir. Araştırmaya konu olan bilgiler, alt başlıklarıyla, en ince detayına kadar yazıya dökülmekte olup, okuyucunun ihtiyacı olan bilgiyi eksiksiz olarak sunmak amaçlanmıştır. Bu doğrultuda, günün her saati editör çalıştırmakta ve yayına hazırlanan içerikleri sürekli olarak denetlemekteyiz.

Ekibimiz, site okuyucusuyla sosyal bir etkileşim kurmak üzere, ziyaretçi yorumlarını, öneri ve şikayetlerini daima dikkate alıp, gerekli dönüşleri ivedilikle yapacaktır. Yayınlanan makalelerde tespit ettiğiniz yanlış, hatalı ve eksik bilgi konusunda bizleri uyarmanız ve dilerseniz katkılarınızla birlikte düzeltilmesini talep etmeniz bizleri memnun edecektir. Uzmanlık alanında bilgisine ve kalemine güvenen okurlarımız için ücretli yazarlık sistemini de çok yakında aktif edeceğiz. Bu konuda gerekli alt yapıyı hazır ettikten sonra sitemizde duyuracağız.

Bilgiye aç, okumayı, araştırmayı ve öğrenmeyi amaç edinmiş neslin sitesi; Onca Bilgi’ye hoş geldiniz!

Sayfa başına git