İsviçre Saat Markaları

İsviçre Saat Markaları
26 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 2.823 kez okundu.

En iyi saat markaları denince; karşımıza çıkan neredeyse çoğu markanın üretim yerlerinin İsviçre olduğunu görmekteyiz. İsviçre’nin köklü saat markaları, geçmişten günümüze dünya çapında kalitelerini kanıtlamışlardır. İsviçre saat markalarını bu kadar özel kılan hususlardan biri ise; köklü bir geçmişe sahip olmaları ve her geçen yıl bu sektöre yeni bir boyut kazandırmalarıdır.

Adını tüm dünyaya duyurmuş ve en değerli saatleri üreten İsviçre markaları, birçok ünlü ismin ve zengin iş adamının da tercihi oluyor. Kalitesini tüm dünyaya kanıtlayan İsviçre marka saatler arasında en popüler olanları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

En Önemli İsviçre Saat Markaları

Aşağıdaki markalar gerçekten önde gelen ve kaliteli İsviçre saatleridir.

Rolex

1905 yılında kurulan Rolex; hassas mekanizmalı, yenilikçi bir tasarıma sahip ve en yüksek standartları barındıran, saat işçiliğinde kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış bir İsviçre saat markasıdır.

Omega

En değerli İsviçre saat markalarından biri olan Omega, son derece şık tasarımları ve kaliteli mekanizması ile dünya genelinde popülerdir. Fiyatları oldukça yüksek olan Omega saatler, olimpiyatlarda da kullanılmaktadır. Bu markanın bir diğer özelliği ise; aya ilk yolculuk yapan saat markası unvanını taşıyor olmasıdır.

Tag Heuer

1860 yılında temelleri atılan saat markası, İsviçre’nin önde gelen saat üreticileri arasındadır.

Longines

1866 yılında faaliyete başlayan İsviçreli saat markası, kronometreli ve otomatik saat modelleri ile güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Patek Phillippe

Özel üretim ve el yapımı saatler üreten İsviçre saat markası, İsviçre’nin en pahalı saat üreticilerinden de biridir.

Maurice Lacroix

1975 yılından beri saat üretimi yapan İsveç marka, kısa sürede üstün mekanik özellikteki saatleri ile kalitesini kanıtlamıştır.

Cartier

En pahalı İsveç saat markalarından biridir.

Swatch

En kaliteli İsviçre saat markalarından biri olan Swatch, zengin bir saat koleksiyonuna sahiptir ve ülkemizde de beğenilmektedir.

Vacheron Constantin

1735 yılında İsviçre’de kurulan ve köklü bir geçmişe sahip olan marka, dünyanın en kaliteli saatlerini üretmektedir.

Tissot

1853 yılında İsviçre’de kurulan saat markası, yenilikçi tasarım ve mekanizmaları ile gönüllerde taht kurmuştur.

Chopard

1860 yılında, İsviçre’de kurulan köklü saat markası, efsanevi bir saat markası olarak sunduğu modeller ile lüks ve kalitenin adresidir.

IWC

1868 yılında kurulan marka, lüks ve güvenilir saatler ile marka değerini sürekli arttırmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git