Stand Açılabilecek İş Fikirleri

Stand Açılabilecek İş Fikirleri
22 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 342 kez okundu.

Günümüzde AVM sayılarının her geçen gün artması ile beraber, AVM merkezlerine stand açma fikri de yeni girişimcilere cazip gelmeye başlamıştır. Yine, gün içinde yüksek sayıda insanın geçtiği cadde ve sokaklarda da açılan standlar; bir hayli popüler olmaya başlamıştır.

Az bir risk ile yeni bir iş kurmak isteyenlere tavsiye edeceğimiz iş fikirlerinden biri; stand açmaktır. Stand açarak yeni ürünler pazarlayabilir ve bulunduğunuz bölgede güzel satışlar yapabilirsiniz. Stand açarak ürün pazarlamak, az bir sermaye gerektirir. Bunun yanı sıra, bu az sermaye ile çok güzel kazançlar da sağlayabilmenize olanak sağlar.

Stand açma iş fikirleri arasında en popüler olanı, gıda satışı yapmaktır. Yine, güzellik ürünleri ve buna benzer ilgi çekici sektörlerden ürünleri stand açarak pazarlayabilirsiniz. Yazımızın devamında stand açılabilecek iş fikirleri örnekleri sizleri bekliyor.

Gıda Standı Açma Fikirleri

Aşağıda saydığımız ürünler hem iyi satılan hem de iyi kazandıra stand ürünleridir. Bu ürünlerden birini iyi yaparım diyorsanız size iyi bir girişim fikri olabilir.

Waffle Standı Açmak

Gıda sektöründe son yılların favorisi Waffle dükkanları ve standları oluyor. Sizler de waffle bayiliği veren firmalar üzerinden standınızı açabilirsiniz. Bunun için iyi waffle yapabiliyor olmanız büyük avantaj sağlayacaktır.

Waffle işinde hijyen ve ortamın şartları satışları doğal olarak etkiler. Eğer iyi sunum yaparsanız size sık gelen müşterilerle kazancınızı arttırabilirsiniz.

Kupta Mantı Standı Açmak

Henüz yeni bir iş fikri olan kupada mantı satışı, geleceği bir hayli parlak olarak görünüyor. Bu alana ilgi ve kabiliyetiniz varsa deneyebilirsiniz.

Unutmamak gerekir ki gıda işinde her arz kendi talebini oluşturur. Bir ürünü güzel yapar ve güzel sunarsanız zamanla bilinirliği ve satışı artacaktır. Kupta mantı standı işi de böyle bir iştir.

Taco Standı Açmak

Meksika’nın favori atıştırmalığı olan taco son yıllarda ülkemizde de rağbet görmeye başlamıştır. Ülkemizde batı ürünleri tüketimi gün geçtikçe artmaktadır. Taco işi de doğru yapıldığında epey karlı bir iştir.

Taco standı açmak istiyorsanız size ilk tavsiyemiz taco işiyle ilgili biraz bilgi almanızdır. Bir işi iyi bilmeden o işten para kazanmak zordur. Ancak taco işini iyi öğrenir ve doğru yerde stand bulursanız güzel para kazanabilirsiniz.

Muffin Standı Açmak

Tatlı standı açarak güzel satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ülkemizde henüz yaygın olmayan muffin, donut, soft dondurma, çikolatalı sufle standları geleceği olan stand açma fikirlerindendir.

Ekonomik düzeyi yüksek olan bölgelerde bu tür ürünler daha çok tüketilmektedir. Muffin ise hem kolay hem de lezzetli bir üründür. Bununla birlikte sufle ve donut da yine gün geçtikçe tüketilmeye başlayan ürünlerdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git