Stand Açılabilecek İş Fikirleri

Stand Açılabilecek İş Fikirleri
22 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 273 kez okundu.

Günümüzde AVM sayılarının her geçen gün artması ile beraber, AVM merkezlerine stand açma fikri de yeni girişimcilere cazip gelmeye başlamıştır. Yine, gün içinde yüksek sayıda insanın geçtiği cadde ve sokaklarda da açılan standlar; bir hayli popüler olmaya başlamıştır.

Az bir risk ile yeni bir iş kurmak isteyenlere tavsiye edeceğimiz iş fikirlerinden biri; stand açmaktır. Stand açarak yeni ürünler pazarlayabilir ve bulunduğunuz bölgede güzel satışlar yapabilirsiniz. Stand açarak ürün pazarlamak, az bir sermaye gerektirir. Bunun yanı sıra, bu az sermaye ile çok güzel kazançlar da sağlayabilmenize olanak sağlar. Stand açma iş fikirleri arasında en popüler olanı, gıda satışı yapmaktır. Yine, güzellik ürünleri ve buna benzer ilgi çekici sektörlerden ürünleri stand açarak pazarlayabilirsiniz. Yazımızın devamında stand açılabilecek iş fikirleri örnekleri sizleri bekliyor.

Waffle Standı Açmak

Gıda sektöründe bu yılın favorisi Waffle dükkanları ve standları oluyor. Sizler de waffle bayiliği veren firmalar üzerinden standınızı açabilirsiniz.

Kupta Mantı Standı Açmak

Henüz yeni bir iş fikri olan kupada mantı satışı, geleceği bir hayli parlak olarak görünüyor.

Taco Standı Açmak

Meksika’nın favori atıştırmalığı olan taco son yıllarda ülkemizde de rağbet görmeye başlamıştır

Muffin Standı Açmak

Tatlı standı açarak güzel satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ülkemizde henüz yaygın olmayan muffin, donut, soft dondurma, çikolatalı sufle standları geleceği olan stand açma fikirlerindendir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git