Aldatılan Kadınlara Tavsiyeler

Aldatılan Kadınlara Tavsiyeler
14 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 320 kez okundu.

Aldatılmak, günümüzde en fazla bayanların maruz kaldığı bir durumdur. Yapılan araştırmalar, anketler ve istatistikler ile de bu durumu kanıtlanmaktadır. Bayanlar aldatıldıklarını öğrendiklerinde ilk tepkileri yanlış olabilir.  Bu yazıda aldatılan kadınlara bazı tavsiyeler vereceğiz.

Aldatılan Kadın Ne Yapmalı?

Aldatıldığınızı öğrendiğinizde, öncelikle tepkisiz kalmanız ve soğukkanlı bir şekilde bu durum karşısında hayatınıza nasıl bir yön vereceğinizi düşünmeniz gerekir. Öfkeyle verilen bazı tepkilerin geri dönüşü olmayacağı için kendinizi daha zor bir yola sürükleyebilirsiniz.

Aldatıldığınızdan şüpheleniyorsanız, yine aynı şekilde öncelikle bu olayın doğruluğunu öğrenin ve soğukkanlı bir şekilde bir süre düşünün. Bazen şüphelendiğiniz gibi bir durum olmuyor ve kuruntu yapıyor olabilirsiniz. Bu kuruntular evlilikte güven sorununa yol açar.

Aldatıldığınızdan kesin eminseniz, bir süre ilişkinizin nasıl bir süreçte olduğunu sorgulayın. Sizin ve karşı tarafın hatalarını düşünün ve bazı tespitlerde bulunun. Kesinlikle çevrenize bu durumdan bahsetmeyin. Öncelikle, sizi aldatan eşiniz veya sevgiliniz ile konuşmayı tercih edin. Bazı kişilere özelinizi anlatmanız ve karşılığında verilen tavsiyeler, sizi yanlış kararlar almaya sürükleyebilir.

Aldatıldığınızı öğrendikten sonra kendinizi kesinlikle salmayın. Tam tersi, bakımlı olun ve özgüveninizi yüksek tutun. Karşı tarafın pişman olması ve sizi bu şık görünümünüzle kıskanması için elinizden gelen her şeyi yapın. Kendinizi toparladıktan ve nasıl bir yol izleyeceğinize karar verdikten sonra karşı tarafla konuşma vakti gelmiştir.

Eğer sizi aldatan sevgiliniz veya eşiniz sizinle olan ilişkisini çoktan bitirdiğini düşünüyor ve sizden ayrılmak istiyorsa, kesinlikle ısrarcı olup, kendinizi küçük duruma düşürmeyin. Ortada gerçekten değerli bir ilişki yoksa, kendinizi çok da yıpratmanız gerekmez. Eğer karşı taraf sizi yeniden kazanmak istiyorsa, işte o zaman ona bir şans vermek veya yolları ayırmak sizin elinizdedir. Ne olursa olsun, kararlı duruşunuzdan vazgeçmeyin ve dik durun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git