Evde Yapılacak Ek İşler 2019

Evde Yapılacak Ek İşler 2019
15 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 267 kez okundu.

Ev hanımları ve vaktinin büyük bir kısmını evde geçirenler; evde iş imkanları arasından tercihlerini yaparak, aylık ek kazanç elde edebilirler. Son yıllarda evde yapılacak ek işler bir hayli çoğalmıştır. Özellikle 2018 yılında evden para kazanma yöntemlerine farklı sektörlerden yeni iş modelleri dahil olmuş durumda.

Evlere ek işveren firmalar ile çalışarak ya da kendiniz bir şeyler üreterek evinizde ek gelir elde edebilirsiniz. Bu yazımızda okuyucularımıza kendi evlerinde para kazanabilecekleri çeşitli iş fikirlerini sunacağız.

Evde Oyuncak Yapımı

Hanımlar, evde örgü oyuncaklar ve buna benzer çeşitli oyuncaklar yaparak internet üzerinden ve çeşitli sosyal medya kanallarından satış yapabilirler.

Evde Çiçek Yapımı

Çeşitli firmalara bağlı olarak veya kendiniz evde çeşitli çiçek süslemeleri yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Etiketleme İşi

Çeşitli firmalar aracılığı ile evde etiketleme, düğün davetiyesi, düğün şekeri gibi ürünlerin kurulum işlemlerini yapabilirsiniz.

Evde Özel Ders Vermek

Uzman olduğunuz bir alanda evde özel dersler verebilirsiniz. Örneğin; yabancı dili olanlar ilkokul ve ortaokul öğrencilerine evde ders verebilirler.

Evde Sabun Yapımı

Kendi evinizde el sabunları yaparak bunları çeşitli kanallar aracılığı ile satabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Evde Sabun Pakeleme İşi

Evde Bakım Görevlisi

Sertifika alarak, evde yaşlı, hasta ve çocuk bakımı işi ile para kazanabilirsiniz.

Evde Ayakkabı ve Çanta aksesuarı Yapımı

Ayakkabı ve çanta aksesuarları tasarlamaya yeteneğiniz varsa, bu iş tam sizlere göre. Yine, telefon kabı süslemesi ve takı tasarımı da evinizde yürütebileceğiniz iş fikirleri arasındadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git