Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi
12 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 321 kez okundu.

Evde sorumlulukları olan ev hanımları, öğrenciler ve boş vakitlerini değerlendirmek isteyen beyler, evden yapılabilecek ek işlerden biri olan kürdan paketleme işi veren firmalar ile irtibata geçerek para kazanmaya başlayabilirler. Bu ek iş oldukça basittir ve sadece el pratikliği olması yeterlidir. Sizlerden herhangi bir el yeteneği veya beceri talep edilemez.

Evde kürdan doldurma işi, son yıllarda özellikle büyük şehirlerde sıkça duyduğumuz bir para kazanma yöntemidir. Sizler de yaşadığınız yerde evden para kazanacak ve kürdan doldurma işi yapacak kişiler arayan firmalarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Hatta birçok ev hanımının da yaptığı gibi, komşularınızla veya akrabalarınızla çalışma grubu oluşturarak toplu ek işler almaya devam edebilirsiniz.

Evde Kürdan Doldurma İşi Nasıl Yapılır?

Anlaşma sağladığınız firma size gerekli tüm malzemeleri ilettikten sonra kürdanları paketlemeye başlayabilirsiniz. Bu ek iş oldukça basittir ve kısa sürede bitirebileceğiniz işler arasındadır. Firmanın ilettiği sayıda kürdanı paket veya kutulara yerleştirdikten sonra, ambalajlara yerleştirip tekrar firmaya iletmeniz gerekmektedir.

Firmaların evden çalışanlardan istedikleri, işin tam vaktinde teslim edilmesidir. İlk denemelerden sonra günde kaç adet kürdan doldurma işi yaptığınızı görebilir ve sonrasında daha fazla kürdan paketleme işi almaya başlayabilirsiniz.

Evlere Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Yaşadığınız bölgede evlere kürdan işi ilanı veren firmalarla iletişim bilgilerinizi paylaşarak size geri dönüş yapmalarını bekleyebilirsiniz. Ya da kendi ek iş ilanınızı da vererek firmalardan haber bekleyebilirsiniz. Birçok restoran da özel kutularda kürdan paketleri talep ettikleri için anlaşma sağlayacağınız firma size göndereceği katalogda nasıl bir iş yapacağınızı tarif etmiş olacaktır.

Örneğe bakarak sizler de istenildiği şekilde kürdanları paketlere doldurabilir ve ardından firmaya gönderebilirsiniz. Çevrenizde bu işi yapan insanlar varsa, onların çalıştıkları firmaları da tercih edebilirsiniz.

Evde Kürdan İşi Ne Kadar Kazandırır?

Aylık kazancınız paketlere dolduracağınız kürdan sayısı, yani el pratikliğiniz ve ayıracağınız zaman ile doğru orantılıdır. Ne kadar fazla iş paketleme işi alırsanız, aylık ek gelirinizin de o kadar yüksek olacağını hatırlatmak isteriz. Yaptığımız araştırmalar neticesinde, kazancınızın aylık minimum 1000 TL olabileceğini söyleyebiliriz.

Ek iş tercihinizi yapmadan önce, Evde Ütü Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizi de incelemenizi tavsiye ediyoruz. Ev hanımları için pratik ve gelir seviyesi olarak da tatmin edici bir seçenek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git