Ek İş Fırsatları 2020

Ek İş Fırsatları 2020
12 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 262 kez okundu.

Her yıl eve ek iş veren firmalara bir yenisi eklenirken, 2020 yılında da evden para kazanmak isteyenler için birbirinden farklı ek iş olanakları sunulmaktadır.

Sizler de kendi evinizin konforunda boş vakitlerinizi değerlendirerek ek gelir elde etmek ve bir yandan da ev gelirine katkı sağlamak istiyorsanız, yaşadığınız bölgede hizmet veren bazı firmalar ile irtibat kurarak kendi ek iş modelinizi oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda kendi çalışma ekibinizi kurarak fason iş veren firmalar ve diğer hizmet veren sektörlerden ek işler alabilirsiniz. Komşularınızla ve sevdiklerinizle ortak olarak çalışmak, daha fazla ek iş alma imkanı sağlamanıza yardımcı olabilir.

Kimler Ek İş Yapabilir?

Zamanının büyük çoğunluğunu evde geçiren ev hanımları, beyler, öğrenciler ve emekliler, 2018 yılında da eve ek iş veren firmalar ile anlaşma sağlayarak aylık gelirlerini arttırabilirler. Bunun için yapmanız gerekenlerden biri; internette güncel ek iş ilanlarını takip etmek ve ilanlara geri dönüş yapmaktır.

Tabi, yaşadığınız bölgede yer alan ilanlara öncelik tanımanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü birçok firma aynı bölgede yaşayan kişilere iş vermekten yanadır. Artık çoğu işletme fazladan eleman çalıştırmak yerine ek iş vererek bazı iş yüklerinden kurtulmayı planlıyor. Bunun için de özellikle hizmet sektöründe yepyeni fırsatlar ortaya çıkıyor. Yine, tekstil ve yiyecek sektöründe de evden çalışanlara duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Sizler de aylık elinize geçen meblağ ile geçinmekte zorluk çekiyorsanız, evden de işler yaparak bazı masraflarınızı karşılayabilirsiniz.

Evden çalışmak isteyenler eve iş veren firmalardan iş almak yerine kendi yetenekleri doğrultusunda hazırladıkları ürünleri de satarak para kazanabilirler. Örneğin; ev hanımları hamur işi, pasta yapımı, bebek şekeri, nikah şekeri, reçel ve benzeri ürünleri evlerinde hazırlayarak pazarlamayı deneyebilirler. El marifetine güvenen bayanlar için gıda sektörü son derece idealdir.

Bu ek işlere mantı ve yaprak sarması yapıp satmayı da örnek verebiliriz. Yine, el becerilerinizi değerlendirerek evde boncuk işi, davetiye katlama, iplik temizleme, gelinlik işleme, gelin buketi yapımı gibi ek işlere de yönelebilirsiniz. Kendi tasarladığınız ürünlerin numunelerini firmalara göndererek sipariş almayı deneyebilirsiniz. Ayrıca örgü ve tığ işlerinizi de çevrenizde çeyiz hazırlığı yapan kişilere satarak para kazanabilirsiniz.

Evden ek iş yapmak isteyen erkekler için de ideal işler mevcuttur. Bunlara; kalem montajı, priz montajı, davetiye katlama, kibrit paketleme gibi işleri örnek verebiliriz. Büyük şehirde yaşayanlar için olanaklar çok daha fazladır. Sosyal medyada ve ilan sitelerindeki güncel ek iş ilanlarını takip ettiğiniz takdirde, sizler de kendi yetenek ve becerilerinize hitap eden kazançlı bir ek iş bulabilirsiniz. Tabi, yetenek ve beceri gerektirmeyen de birçok ek iş 2018 yılında da mevcuttur.

Sitemiz üzerinden 2018 yılının en yeni ve çok ihtiyaç duyulan ek iş fikirlerini takip edebilirsiniz. Hayırlı kazançlar dileriz.

Yılın popüler ek iş seçeneklerinden biri olan, Evde Kürdan Paketleme İşi, ev hanımlarının sıkça tercih ettiği ve güzel gelirler sağladığı düzenli bir ek gelir modelidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git