Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu Özellikler

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu Özellikler
10 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 296 kez okundu.

Erkeklerin ilk görüşte hoşlandıkları ve çekici buldukları kadınların yapılan anketler sonrasında ortaya çıkan ortak özelliklerini aşağıda maddeler halinde sıraladık. Sizler de erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu özellikleri merak ediyorsanız, bir erkeği etkilemek için yazımızın devamındaki maddelerden yararlanabilirsiniz.

Erkekler Kadınlarda Neyi Çekici Bulur?

Kendine güvenen ve özgüveni yüksek kadınlar, her zaman erkeklere daha çekici gelir. Kendinden emin ve güçlü bir kadın, erkeklerin arzularını uyandırmaktadır.

Güzel konuşan ve konuşurken göz temasından kaçınmayan bayanları erkekler daha çekici bulurlar ve beraber olmak için her fırsatı değerlendirirler.

Kıvrımlı vücut hatlarına sahip bayanlar, erkekleri adeta cezp eder. Erkekler, ilk başta kadınların vücut hatlarına dikkat ederler. Son dönemlerde popüler olan ince bel, dolgun kalça ve büyük göğüsler; erkeklerin kadınlarda en çekici bulduğu vücut tipidir.

Topuklu ayakkabı giyen bir kadının bacak boyu daha uzun göründüğünden ve daha hoş bir duruşa sahip olduğundan; erkekler her zaman topuklu ayakkabı giyen bayanları çok seksi bulurlar.

Sürekli pozitif olan, etrafa gülücükler saçan ve neşeli bayanlardan erkekler çok hoşlanır.

Erkeklerin sevdiği bir diğer karakter ise; gizemli ve güzel bayanlardır. Bayanların ilk buluşmada her şeyi anlatmaması ve gizemli bir duruş sergilemesi erkekleri çok etkiler.

Bakımlı ve uzun saçlı bayanlar, erkeklere her zaman çekici gelmektedir.

Kibar ve zarif davranışlara sahip bayanlar, erkeklerin ilgisini çeken özelliklerdir.

Erkekler Neden Aldatır? Tıklayınız

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git