Feng Shui Felsefesine Göre Dekorasyon

Feng Shui Felsefesine Göre Dekorasyon
14 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 281 kez okundu.

Ev ve ofis için aktif ve başarı veren bir enerjiye; yatak odası için de duygusal enerjiye ihtiyaç vardır. Eğer ev, ofis ve yatak odası dekorasyonunuzu Feng Shui prensiplerini takip ederek yaparsanız, istenilen enerjileri elde edebilirsiniz.

Sevgi dolu, destekleyici, eğlenceli ve mutlu bir ev atmosferi yaratma düşüncesi olanlar, evlerini Feng Shui felsefe kurallarına göre dekore edebilirler. Feng Shui kullanılan dekorasyon ipuçları geleneksel dekorasyon örneklerinden biraz daha farklıdır. Yine de, Feng Shui ile evinizde uyumu ve enerjiyi bir arada yaşayabilirsiniz.

Feng Shui ile ev dekorasyonunda İlk adım, gerçek dekorasyon işleminden önce başlar. Feng Shui felsefesine göre dekorasyonun ilk şartı, eski enerji kalıntılarını temizlemek ve daha güçlü, daha net enerjilerin evinizde oluşmasını sağlamaktır. Peki, bu ne anlama geliyor?

Bireyin içerisindeki karmaşayı temizlemek adına, dağınık ev dekorasyonuna Feng Shui ile farklı bir bakış açısı katılıyor. Bunun için de öncelikle evinizin var olan dekorasyonundaki eski enerjiyi temizlemek ile işe başlamak ve sonrasında Feng Shui ile dekorasyon işlemlerine geçmek gerekiyor.

Öncelikle evinizde kaliteli bir havalandırma ve ışıklandırma yapmanız gerekir. Tüm bu çalışmalar ile beraber eski enerjiler yok olur ve eviniz Feng Shui dekorasyonuna hazırdır.

Enerji akışı için mobilyaları doğru konumlandırmak önemlidir. Evinizin ihtiyacı olan Feng Shui ürünlerini alın. Doğru renkleri kullanmak için Feng Shui uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git