Yazın Balayı İçin Hangi Ülkelere Gidilebilir?

Yazın Balayı İçin Hangi Ülkelere Gidilebilir?
9 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 321 kez okundu.

Yaz aylarında düğünü gerçekleşecek ve ardından balayına çıkacak çiftler için bu yazımızda, romantik vakit geçirebileceğiniz balayı ülkelerini paylaşacağız. Yazın balayı için hangi ülkelere gidilebilir? Alternatifler yazımızda.

Sıcak yaz günlerinde yakın bir ülkede balayı yapmak isteyen çiftler, Yunan adalarını tercih edebilirler. Özellikle Santorini adası en iyi 10 balayı adresinden biri olarak, harika bir balayı geçireceğiniz adreslerden biridir.

Yakın bir ülkede balayına çıkmak isteyenler için bir diğer adres ise; İtalya olmaktadır. Romantizmin ülkesi olarak bilinen İtalya’da, Sicilya ve Sardunya adalarına seyahat edebilir; Venedik, Roma, Milano turlarıyla İtalya’da aşkınızı doyasıya yaşayabilirsiniz. İtalya denince akla gelen bir diğer yer ise; Portofino’dur. Büyüleyici atmosferiyle Portofino’da unutulmaz bir balayı geçirebilirsiniz.

Fiji adaları, yaz aylarında balayına çıkacak çiftlerimize önerdiğimiz okyanus ortasında bulunan harika bir ada ülkesidir. Tropikal iklimi ve uzun sahilleriyle Fiji adalarında romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Bali adası, en çok tercih edilen balayı ülkelerinden biridir. Yaz aylarında balayına çıkacaklar, balayı seçeneklerine Bali adasını da eklemeliler. Çarpıcı doğa güzelliklerine sahip Bali adası, tropikal iklimiyle de sizi büyüleyecektir.

Karayipler, en iyi 10 balayı ülkelerinden biridir. Eşsiz doğası, turistik tesisleri, muhteşem manzarası, kumsalları ve adrenalin sporlarıyla; Karayipler’de macera dolu bir balayı sizleri bekliyor.

Yaz aylarında balayı yapacak çiftlere önereceğimiz ülkelerden biri de İskoçya’dır. Tarihi ve gotik yapılar, farklı bir kültür ve doğal güzellikleriyle birlikte İskoçya en güzel balayı seçeneklerinden biridir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git