Su Bayiliği Açmak

Su Bayiliği Açmak
15 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 293 kez okundu.

Son yılların karlı bir girişimi olan su bayiliği, damacana su sektöründe yatırımların sürekli artması ile beraber büyüme göstermektedir. Su bayiliği almayı düşünüyorsanız, öncelikle dikkat edilmesi gereken hususlardan biri ise; o bölgenin nüfusunun yüksek olması ve bayilik alacağınız markanın bölgenizde tercih ediliyor olmasıdır.

Sürekliliği olan iş kollarından biri olarak, damacana su sektörüne sizler de giriş yapmayı düşünüyorsanız, hazır müşteri portföyü olan su firmalarının franchise hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Su Bayiliği Açma Şartları

Eğer sizler de damacana su bayiliği almaya karar verdiyseniz, Türkiye genelinde dağıtım yapan ve markasını ispatlayan su firmalarının franchise sistemine dahil olabilirsiniz. Su bayiliği alırken, firmalar sizlere birçok destek sunmaktadırlar.

Bunlara; 500 damacana hediye, reklam ve tabela hizmeti, kendi müşteri portföyleri gibi destekleri örnek verebiliriz. Su bayiliği almaya karar vermeden önce, bayliliğini açacağınız bölgede fizibilite araştırması yapmalısınız. Bu önemli bir kriterdir. Yine, su markalarının franchising hizmetlerini de iyi bir şekilde araştırmanızı öneriyoruz.

Su Bayiliği Veren Firmalar

  • Hayat Su
  • Erikli Su
  • Tekir Su
  • Nestle Su
  • Abant Su
  • Damla Su
  • Billur Su

Yukarıda ismini saydıklarımız, ülkemizde en yaygın damacana su firmalarıdır ve müşteri portföyleri de bir hayli fazladır. Bu firmalar ile resmi sitelerinde yer alan bilgiler üzerinden iletişime geçebilir ve franchise şartları hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git