Pideci Bayiliği Veren Firmalar

Pideci Bayiliği Veren Firmalar
15 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 251 kez okundu.

Ülkemizde ünlenen ve zincir mağazalar kuran pideciler; franchise sistemi ile sizleri de bayi portföylerine bekliyorlar. Ünlü pideci markalarının franchise sistemleri sayesinde, sizler de daha az zahmetli bir şekilde pideci açabilirsiniz. Bu yazıda pideci bayiliği veren firmalar üzerinde duracağız.

Franchise altyapısına sahip pideci firmalar, geleneksel ve Türk damak tadına hitap eden lezzetler ile belirli bir müşteri kitlesine sahiptir. Samsun, Karadeniz ve İstanbul gibi farklı yörelerden yola çıkarak, tüm Türkiye’ye adını duyuran pidecilerin franchise sistemleri; diğer şehirlerde de yoğun ilgi ile karşılanmaktadır. Örneğin; Sampi Pide son yıllarda büyük bir ivme kat etmiştir.

Bu yazımızda sizlere franchise hizmeti veren pideci markalarını sunuyoruz. Sizler de, Türk damak zevkini en iyi yansıtan pideci zincirleri arasından seçim yaparak, bu markaların altında kendi işinizi kurabilirsiniz. Böylelikle, müşteri kitleniz de önceden hazır olur ve kısa sürede kar etmeye başlarsınız.

Bayilik Veren Pideciler

Bayilik veren ünlü pideci markaları aşağıda sıralanmıştır.

  • Pide House Cafe Restauran
  • Horon Pide
  • Hepsi Lahmacun
  • PDC Pideci
  • Fatih Karadeniz Pidecisi
  • Bafra Pide
  • Sampi Pide

Pideci bayiliği almak isteyenlerin merak ettikleri konulardan biri; bayilik şartlardır. Franchise veren pideci bayileri genelde; kendi işini kurmak isteyen, kurallara uyan, firma standartlarını önemseyen ve hijyen konusunda taviz vermeyen yatırımcılar aramaktadırlar. Pideci bayiliği almak için gerekli şartları sağladıktan sonra; bütçenize uygun dükkan araştırması yapılır. Ardından dekorasyon ve diğer hizmetler için çalışmalara başlanır ve şube size teslim edilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git