Kuruyemiş Bayiliği Veren Firmalar ve Franchise Şartları

Kuruyemiş Bayiliği Veren Firmalar ve Franchise Şartları
15 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 317 kez okundu.

Kuruyemiş sektörünün öncü markaları, ülkemizde franchise sistemi ile sınırlı sayıda bayilik hizmeti sunmaktadırlar. Sizler de yeni bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız, ünlü kuruyemiş markalarının bayilik sistemine dahil olarak, müşteri kitlesi belirli olan bu markalar üzerinden iş yerinizi açabilirsiniz.

Son yıllarda, kuruyemiş pazarında 3,7 milyar dolarlık bir büyüme yaşanmıştır. Franchise fırsatı sunan ünlü kuruyemiş markaları, rekabetin arttığı bu sektörde bünyelerine kattıkları yeni mağazalar ile tüm illerde aktif bir şekilde satış gerçekleştiriyorlar.

Gıda tüketiminde geçmişe oranla büyük bir yol kat edilmiştir. Özellikle açılan kuruyemiş dükkanları, kurumsallaşmayla beraber, zincir mağazalar halini aldı. Hatta, bu ünlü markaların bazıları yurt dışına açılmaya bile başladılar. Franchise veren kuruyemiş markaları genellikle büyük şehirlerde aktiftir. Girişimcilere yeni bir fırsat kapısı olan kuruyemiş sektörüne sizler de dahil olmayı planlıyorsanız, yazımızın devamında bayilik veren firmalar ve aradıkları şartları bulabilirsiniz.

Kuruyemiş Bayiliği Veren Firmalar

  • Tuba Kuruyemiş
  • Altıntop Kuruyemiş
  • Adalılar Kuruyemiş
  • Mumcu Kuruyemiş
  • Tadım Kuruyemiş
  • Çıtçıt Kuruyemiş

Yukarıda saydığımız kuruyemiş markalarının geneli, uzun yılların tecrübesine dayanarak zincirlerine her yıl bir yenilerini katmaktadırlar. Franchising ile büyüyen bu markalar, her yıl sınırlı sayıda bayilik vermektedirler. Yatırım tutarları ise 4 bin TL civarında değişiklik göstermektedir. Tuba Kuruyemiş gibi markaların aradıkları kriterlerden biri, açılacak yeni mağazanın bulunduğu bölge nüfusunun 100 bin üzerinde olmasıdır. Yatırım bedelleri 200 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git