Jennifer Lopez’in Güzellik Sırları

Jennifer Lopez’in Güzellik Sırları
19 Mart 2019 tarihinde eklendi, 130 kez okundu.

48 yaşında olan ve hala kariyerinin zirvesindeki dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, şarkıları kadar dikkat çekici güzelliği ile de herkesi kendine hayran bırakıyor. Peki, Jennifer Lopez’in güzellik sırlarını merak ediyor musunuz? Öyleyse, yazımızın devamında güzel yıldızın tüm güzelli k sırları sizleri bekliyor.

Jennifer Lopez, cilt bakımına önem veriyor ve kan akışının hızlanıp, şişkinliklerin giderilmesi için yüzüne masaj yaptırıyor. Güzel yıldızın makyaj uzmanı, cilde nemlendirici ve fondötenin hemen uygulanmamasını, önce avuç içerisinde bir süre ısıttığını söylüyor. Bu doğrultuda kullanılan kozmetik ürünler cilde daha hızlı nüfuz ediyor.

Pürüzsüz bir cilde sahip olan güzel şarkıcının makyaj uzmanı krem fondöten tercih ediyor ve şarkıcının dilde sünger yardımı ile sürüyor. Çekici bakışlara sahip olan şarkıcısının göz makyajında, öncelikle kullanılan fondötenin bir ton açığı uygulanıyor. Tüm göz kapağına sürüldükten sonra, gözaltına ışıltı katmak için birkaç ton daha açık göz altı kapatıcısı sürülüyor. Göz kapağı içinse, açık tonlarda bir gölge işlemi uygulanıyor ve göz kapağının orta kısmından başlayarak kenarlara doğru daha koyu tonlarda bir makyaj uygulanıyor. Lopez’in makyaj sırlarından biri ise; yüzüne hafif bir gölge çalışması yapılması ve ince bir astar şeklinde göz makyajı uygulamasıdır. Böylelikle şarkıcının göz makyajı daha ön planda oluyor. Kirpikler içinse, iki kat rimel uygulanıyor ve kaşlara kaş fırçası ile şekil veriliyor.

Şarkıcının elmacık kemiklerine gümüş ve parlak tonlarda allık sürülüyor ve bu sayede yüzü daha ince bir görünüme kavuşuyor. Dudak makyajında ise; ten rengine yakın bir dudak kalemi çekiliyor ve doğal tonlarda bir ruj tercih ediliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git