Evde Fiyonk Paketleme İşi Günde 50 TL ve Üzeri Kazanç

Evde Fiyonk Paketleme İşi Günde 50 TL ve Üzeri Kazanç
12 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 818 kez okundu.

El hünerine ve çabukluğuna dayalı ek iş fikirleri pek çok sektörde piyasa oluşturmakta ve özellikle ev hanımları için cazip bir ek gelir kapısına dönüşmektedir. Evde fiyonk paketleme işi, eli çabuk ve hızlı kişilerin seri üretim dahilinde sürdürebilecekleri toplu ek iş seçeneklerinden biridir.

Hediyecilik, marketler, kuyumcular ve paketleme servisi olan diğer pek çok işletme modeli, fiyonk paketlemedesteğine ihtiyaç duymaktadır. İşi hızlandırmak ve üretimi arttırmak adına bu işi aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarına veren firmalar hem istihdam yaratmakta hem de el işçiliğini ön plana çıkararak daha kaliteli işleri piyasaya sunmaktadır.

Evde Fiyonk Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Fiyonk paketleme işi, anlaştığınız işveren tarafından size toplu olarak iletilen kumaş ve kurdele parçalarının tarif edilen çeşitli kutu ölçülerine göre fiyonk ve kurdele haline getirilmesine dayanır. Kısaca anlatmak gerekirse; işverenden fiyonk ve kumaş parçaları alıyorsunuz ve bunları belirli ölçülerde fiyonk ve kurdele olarak tasarlıyorsunuz. İş bu kadar basit ve pratiktir. Günlük üretim hacminize göre de kazanç sağlıyorsunuz. Dilerseniz komşularınızla birlikte yapıp daha fazla iş alabilir hem kendi kazancınızı arttırır hem de komşularınıza da ek gelir avantajı sunmuş olursunuz.

Evde fiyonk paketleme üzerine geliştirilen baz aparatlar da tuhafiyelerden temin edilebilmektedir. İşvereninizin tarifine göre bu aparatları kullanıp kullanamayacağınızı araştırmanızda fayda var. Eğer kullanabiliyorsanız üretimi önemli ölçüde hızlandırıp gelirlerinizi yükseltebilirsiniz.

Evde Fiyonk Paketleme İşi Veren Firmalar

Evlere ek iş veren firmaların çoğu fiyonk paketleme işiyle ilgilenmekte ve bu işin piyasasını her geçen gün büyütmektedirler. Sizler de eve fiyonk paketleme işi veren firmalar üzerine bir araştırma yapıyorsanız, bu yazı altına yorum bırakarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilir ya da sitemizde tanıttığımız güvenilir firmalarla irtibata geçebilirsiniz.

Eve fiyonk paketleme işi almak için tek yapmanız gereken bunu bize bildirmeniz. Bu işi yapmaya gerçekten niyetliyseniz ve ilk çalıştığınız firmayla karşılıklı memnuniyet sağlarsanız, adet başı aldığınız ödemeler ve dolayısıyla aylık geliriniz düzenli olarak artacaktır.

Firma araştırması yaparken kötü niyetli ilanlara dikkat etmeniz önemle tavsiye olunur. Bu piyasa biraz da tavsiye ve referans usulü ile yürümektedir. Size her ulaşan ek iş firmasına güvenmeyin ve bu işi daha önce yapmış, çalışanların ödemelerini düzenleri olarak yatırmış firmalarla yolunuza devam edin.

Evde Fiyonk Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde fiyonk paketleyerek günlük 50 TL ve üzeri kazanç sağlamanız mümkün arkadaşlar. Adet başı belirlenen ücret firmaya göre değişse de, firmalar aylık ortalama 1.500 TL kazanç vadediyor. Bu da evden çalışarak kazanılabilecek güzel bir rakam. Aile bütçeniz için önemli bir destek. Buna benzer el marifetine dayanan ek iş seçenekleri de hemen hemen aynı seviyelerde kazanç bırakabiliyor. Aldığımız yorumlara göre, kazanç ve performans kıyasıyla evde fiyonk paketleme işi hanımlar tarafından daha sık tercih ediliyor.

Aylık ortalama bir asgari ücret sağlayabileceğiniz fiyonk paketleme işi, evdeki vaktinizi verimli bir şekilde değerlendirip bu vakti kazanca çevirmenize olanak sağlıyor. İş sürekli olduğu için zamanınız ve performansınız el verdiği sürece devam edip güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Evde Fiyonk Paketleme İşi Yapmak İsteyenlere Tavsiyeler

Tüm süreci anlayıp evde fiyonk paketleme işi yapmaya karar veren okuyucularımız için bazı önemli hatırlatma ve tavsiyelerimiz olacak. Öncelikle fiyonk paketleme işi dikkat ve sabır gerektiren türde bir iş olduğu için, çabuk sıkılan, konsantre eksikliği olan kişiler tarafından tercih edilmemesi gerekir. Bunun dışında firma tercihi konusunda yukarıda da bahsettiğimiz gibi mümkün olduğunca dikkatli davranmalı ve araştırmacı olmalısınız. Öyle ki, kimse emeklerinin boşa çıkmasını istemez.

Doğru firmayla iş ortaklığı yapar, azimli ve istikrarlı bir şekilde çalışmalarınıza devam ederseniz, pek çok ek iş modelinde olduğu gibi, evde fiyonk paketleme işiyle düzenli olarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınızı veya varsa tecrübelerinizi konu altına yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Önerilen Makaleler:

Evde Galoş Paketleme İşi

Evde Bitki Yetiştirme İşi

Evde Fiyonk Paketleme İşi Günde 50 TL ve Üzeri Kazanç Konusuna 8 Yorum Yapıldı
 1. Birsel dedi ki:

  Lütfen bu işe çok ihtiyacım var

 2. Nurdan tekin dedi ki:

  Bende evde fiyonk yapmak istiyorum

 3. Ayşegül erkan dedi ki:

  Slm bizimle irtibata geçiniz bizde yapalım evde

 4. Zeyni dedi ki:

  Merhaba şu Anda temizleme dükkanım var yanımda 15 tane abla çalışıyor genel olarak iplik temizleme işi yapıyoruz fiyonk için çok uygun çok adetli işlerinizi itinayla yapılır.

 5. Zeyni dedi ki:

  Fiyonk ve iplik temizleme işi yapılır 15 ablayla beraber

 6. Eda yonca dedi ki:

  Bu ise ihtiyacım var daha önce yaptim

 7. Raz Hilal Otlu dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapabilirim

 8. Ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız tecrübeliyim daha önce de yaptım dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git