Zayıf Gösteren Gelinlik Modelleri

Zayıf Gösteren Gelinlik Modelleri
20 Mart 2019 tarihinde eklendi, 120 kez okundu.

Gelinlik modellerinin farklı varyasyonları bulunmaktadır. Onlarca farklı tasarım ve model gelinlik arasından seçim yaparken, gelin adayları kendilerini daha ince ve zayıf gösteren modellere öncelik vermeliler. Dantelli ve kuşaklı birbirinden güzel gelinlikler arasından seçim yaparken, bazı detaylara dikkat ederek sizler de en özel gününüzde daha zayıf ve formda görünebilirsiniz.

Bütün gelin adayları düğün günü mükemmel bir duruşa sahip olmak isterler. Sizler de bölgesel fazlalıklardan şikayetçiyseniz; basen, karın, bel ve kol kalınlığını gizlemek için bazı hilelere başvurabilir ve vücut tipinize uygun bir model seçebilirsiniz. Yine, uzman birinden yardım alarak kendiniz için en ideal gelinliği bulabilir ve düğün günü herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Geniş basenlere sahip gelin adayları; kabarık etekli, beli yukarıda ve bel kısmından aşağı doğru bollaşan prenses gelinlikler ile basen bölgesi fazlalıklarını gizleyebilirler. Dikey işlemeler ile süslü gelinlikler de basenli gelinlere önerdiğimiz modellerdir.

Belinin kalınlığından ve karın bölgesi fazlalığından şikayetçi olan gelin adayları; kesinlikle drapeli gelinlik modellerinden yana tercihlerini yapmalılar. Yine, bel kısmı korseli gelinlikler de bel ve karın bölgesindeki fazlalıkları toplayacaktır. Karın bölgesini zayıf gösteren ve göbeği gizleyen gelinlik modelleri ise; kabarık etekli ve göğüs altından itibaren korseli gelinliklerdir. Sırtı çapraz bantlı gelinlikler de göbek bölgesi fazlalıklarını gizleyen modellerden biridir.

Kısa boylu ve fazla kiloları bulunan gelin adayları; kendilerini daha uzun ve zayıf gösteren bir gelinlik modelinde karar kılabilirler. Bu vücut tipine sahip gelinler mutlaka tek parça ve boydan boya dantelli, bel kısmı tam oturan, A kesim gelinlikler arasından seçim yapmalılar. Kısa boylu ve kilolu gelinlere prenses ve etekleri çok kabarık gelinlikleri tavsiye etmeyiz.

Kol ve Omuz kısmında fazlalıkları olan gelinler; straplez ve askılı gelinliklerin yerine; kısa kollu ve uzun kollu, kolları dantelli, çapraz bantlı, kayık yaka, kollarında işlemelerin ve pırıltıların olduğu gelinliklerden yana seçim yapabilirler.

Balıketli ve uzun boylu gelinler; kabarık olmayan, sade ve A kesim gelinlik modelleri ile orantılı bir duruşa sahip olabilirler ve drapeli gelinlikler ile fazlalıklarını gizleyebilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git