Pozitif Enerji Veren Taşlar ve Ev Dekorasyonu

Pozitif Enerji Veren Taşlar ve Ev Dekorasyonu
1 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 389 kez okundu.

Zamanın süratle akıp gittiği bir dünyada hayatımızı iyi yönde değiştirmek için durmadan çalışıyoruz. Sonuç olarak, iş varsa sevgiden, sevgi varsa işten ve cesaret varsa dostluktan mahrum kalabiliyoruz. Bütün bunlarla uğraşırken evimize de vakit ayırmak gerekiyor.

Evinizi dekore ederken faydalanabileceğiniz bazı doğal taşlar hayatınıza olumlu yönde etki edecek ve ortamdaki enerjiyi farkedilir seviyede yükseltecektir.

Ametist taşı (Pozitif Enerji)

Mor ve lavanta renklerdeki ametist taşı, evinizdeki negatif enerjiyi temizler. Gün boyunca karşılaştığınız olumsuzlukları da olumlu yönde değiştiriyor. Yorgunluk, endişe ve baş ağrısından şikayet ediyorsanız, ametist taşını yatak odanızın uygun bir yerine koyabilirsiniz.

Akuamarin (Şans ve Cesaret)

Bu taşını oturma odanıza ya da iş yerinizdeki çalışma masanıza koyabilirsiniz. Sinirleri yatıştırır, şans ve cesaret getirir, yaratıcılığınızı ortaya çıkarır.

Mercan (Sevgi Taşı)

Mercan taşı antidepresan etkileriyle bilinir. Bu taşı evinizdeki herhangi bir yere koyabilirsiniz. Cilt ve deri hastalıklarında iyi bir etkiye sahip olan mercan taşının en önemli özelliği, sevgi sembolüdür.

Agat Taşı (Güç ve Uğur Taşı)

Agat taşı başarıyı temsil eder. Evinizin enerjisini arttırır ve kötü enerjiyi ortadan kaldırır. Tembelliği giderir, insani ve yaratıcı hisleri besler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git