Evde Yara Bandı Paketleme İşi

Evde Yara Bandı Paketleme İşi
2 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 633 kez okundu.

Basit ek işler ile uğraşarak evden ek gelir imkanı yaratmak isteyen herkese bu yazımızda evde yara bandı paketleme işinden kapsamlı olarak bahsedeceğiz. Eğer sizler de evde bulunduğunuz boi vakti değerlendirmek ve ev bütçesine ekstra gelir sağlayabileceğiniz bir fırsat arıyorsanız, yetenek ve beceri gerektirmeyen yara bandı paketleme işini yapabilirsiniz. Tabi, bu iş için öncelikle firmalarla bağlantı kurmalısınız. Öğrenciler, emeklikler ve ev hanımlarına önerdiğimiz bu ek iş modelinde ne kadar pratik olursanız, ek geliriniz de o kadar yüksek olur. Ancak, yara paketleme işinden elde edilen gelir çok da fazla olmaz. Ortalama bir gelir elde edebilir ve bazı masraflarınızı bu kazandığınız parayla daha rahat karşılayabilirsiniz.

Evde yara bandı paketleme işi, daha önce hiç duymadığınız bir ek iş fikri olabilir. Büyük şehirlerde daha yaygın olan bu ek işe birçok kişi talep göstermektedir. Bu nedenle, yara bandı işi veren firmalardan cevap almanız biraz geç olabilir. Fason iş veren bazı yara bandı firmaları daha fazla eleman çalıştırmak yerine özellikle evden ek iş yapmak isteyenlerle çalışmayı tercih ediyorlar. Sizler de, bilindik yara bandı firmaları ile anlaştığınız takdirde, güven içerisinde ödemelerinizi alabilirsiniz.

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Yara bandı sektöründe faaliyet gösteren bir firma sizlere ek iş vermek istediğinde, öncelikle evinize paketlenecek malzemeler gönderilir. Tek tek gönderilen yara bantlarını, gelen kutulara 10’arlı şekilde yerleştirmeniz istenir. Bu 10’lu yara bandı kutularını sonrasında büyük kutulara yerleştirerek, firmaya teslim edersiniz. Genelde bir kutu içerisine toplamda 200 adet paketlenmiş yara bandı yerleştirilmesi istenir. Bu 200’erlik kutuları hazırlamak ise sandığınız kadar fazla vakit almaz. Hele ki, ailenizden sizlere yardım eden birileri varsa, günde sadece 2-3 saatinizi ayırarak daha fazla yara bandı paketleyebilirsiniz. Bu tarz paketleme işleri için geniş bir alana ihtiyaç duyulacağından, evinizde kendi çalışma alanınızı oluşturmanızı tavsiye ediyoruz. Yara bandı paketleme işini titiz bir şekilde yapıp firmaya teslim ettiğiniz takdirde, sizlerle devamlı olarak çalışmak isteyebilirler ve böylelikle sizlerin de düzenli bir ek işiniz ve ek geliriniz olur.

Firmalar her defasında en az 2000’er adet yara bandı paketleme işi verirler. Her kolide bu miktarda yara bandı olacağından sizlere teslimat tarihine kadar yetiştirebileceğiniz miktarda ek iş almanızı öneriyoruz.

Evlere Yara Bandı Paketleme İşi Veren Firmalar

Bazı yara bandı üreticileri evlere paketleme işi verme ihtiyacı duyabilirler. Bu firmaların bulunduğu şehirlerde yaşamanız önemlidir. Genelde aynı bölgede yaşayan ve ek iş arayan kişiler firmalar tarafından tercih edilir. Çünkü bu ek işin en zor aşaması teslimattır. Evlere yara bandı paketleme işi veren firmalara; ek iş ilan siteleri, sosyal medya ilanları ve benzer mecralar üzerinden ulaşabilirsiniz. Özellikle Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal ağlarda paylaşılan güncel ek iş ilanlarını düzenli olarak her gün takip ederseniz, sizler de kendi yaşadığınız yerde yara bandı işi vermek isteyen firmalara ilk ulaşan kişi olabilirsiniz. Bu firmalar, bahsettiğimiz sitelere “evlere yara bandı paketleme işi verilir” ve benzeri ilan başlıkları ile iletişim bilgilerini paylaşırlar. Eğer, bu ek işi çok yapmak istiyor ve firmalara ulaşamıyorsanız, sizler de bahsettiğimiz kanallardan “evde yara bandı paketleme işi yapmak istiyorum” başlıklı kendi ek iş ilanınızı e-posta adresiniz ile birlikte paylaşabilirsiniz. Telefon numaranızı paylaşmamanızı öneriyoruz.

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Yaptığımız araştırmalar neticesinde, bu ek iş modelinden ayda minimum 500 TL ek gelir sağlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Eğer sürekli paketleme işi alıyorsanız, aylık geliriniz 1000 TL’ye de çıkabilir. Kazancınız, el pratikliğiniz ve firmanın size vereceği iş sayısı ile doğru orantılıdır.

Ödemeler Nasıl Yapılır?

Paketlenen yara bantlarını firmaya teslim ettikten sonra, ödemeler haftalık veya aylık olarak yapılır. Ödeme nakit olara ya da havale ile de olabilir. Ancak firma ile aranızdaki anlaşma neticesinde ödeme şeklinde bazı değişiklikler talep edilebilir.

Evde ek iş yapmak üzere sektör araştırmalarınız devam ediyorsa, Evde Dikiş İşi başlıklı makalemizi de inceleyebilir, el işleri konusunda beceri ve tecrübeniz varsa, dikiş işlerine yönelik talepleri de değerlendirebilirsiniz. Özellikle ev hanımları için cazip ek iş fikirlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Evde Yara Bandı Paketleme İşi Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. NUR ÖZ dedi ki:

    İSTANBUL-KAĞITHANE

  2. Fatma Öztürk dedi ki:

    Evde yara bandı paketlemek istiyoruz 3 kişiyiz Gebze’de oturuyoruz

  3. Leman dedi ki:

    Lütfen benim çok ihtiyacim var bu işe 4 çocuğum var geçimimiz cok zor pendik istanbul ne olur cvp bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git