Ek İş İzmir

Ek İş İzmir
1 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 694 kez okundu.

İzmir’de ek iş arayan ev hanımları ve ek gelir sağlamak isteyen beyler için hazırladığımız, lokal ek iş fikirleri rehberimize hoş geldiniz. İzmir ilinde ek iş imkanı sunan pek çok firma ve toptancı bulunmaktadır. Bunları bazı kriterlere göre değerlendirmeli ve kendinize en uygun ek iş modelini tercih etmek adına, sektör ile ilgili temel düzeyde bilgi sahibi olmalısınız.

İl bazında ek iş araştırması yapan okuyucularımıza yönelik büyük şehirlerden başlayarak bir girişimcilik bülteni oluşturmaya karar verdik. Böylece, ek iş planlamanızda hedeflerinizi bulunduğunuz ile göre daraltıp, daha alakalı ve hızlı muhattaplara ulaşabileceksiniz. Ek iş İzmir başlığı altında, bu ilde ikamet eden hanımlara ve beylere yönelik yeni nesil ek iş fırsatları sürekli olarak güncellenecektir. İzmir merkezi ve ilçelere ek işveren kurumsal firmalar ve toptancılara ulaşabilmeniz, güvenilir bir işveren bulabilmeniz amacıyla güncel araştırmalarımızı sizlerle paylaşacağız.

İzmir'de Ek İş

İzmir’de Ek İş İmkanı

İzmir, dört milyonu aşkın nüfusuyla yoğun ticaret hacmine sahip büyük illerimizden biridir. Ek iş sektörü de bu yoğunluktan payını almakta ve artan bir ivmeyle sürekli olarak istihdam sağlanmaktadır. Paketleme ve montaj işleri öncelikli olmak üzere, evinden gelir sağlamak isteyen her tarza ve beceriye yönelik ek iş seçeneği mevcuttur.

İzmir’de ek iş, Anadolu illerine kıyasla gelir seviyesi olarak bir tık daha yüksek potansiyele sahip. Bunun temel sebebi ise üretim hacminin daha fazla olması ve dolayısıyla sürümden kazanma mantığıdır. İzmir’de yaşayıp bütçenize katkıda bulunmak üzere bir ek iş girişimi düşünüyorsanız sitemizde tanıtımını yapacağımız firma ve toptancılarla iletişime geçebilir veya okuyucu yorumları ve tavsiyeleri doğrultusunda yine firma ve işveren tercihinizi yapabilirsiniz.

İzmir genelinde yaptığımız araştırmalarda, en sık tercih edilen ek iş modelleri; süsleme, paketleme, montaj, parça dikim, çocuk ve yaşlı bakımı, evden sekreterlik ve içerik editörlüğü olarak öne çıkıyor. Bu ek iş seçenekleri arasından size uygun olanı belirleyip, daha kapsamlı bilgi almak için ek iş kategorimiz altındaki ilgili yazıları okuyabilirsiniz. Herhangi bir ek işe başlamadan önce kapsamlı araştırma yapmanız önemle tavsiye olunur. Emek kutsaldır ve emeklerinizin boşa gitmemesi için temkinli olmakta her zaman fayda var.

İzmir’de Ek İş Veren Firmalar

İzmir’de evlere ek iş veren firma sayısı hızla artıyor. Üretimin kısmen evlere indirgendiği ve ev hanımlarına iş imkanı sağlanıp, ekonomide yeni bir kanal olarak talep gören ek iş sektörü, hem fabrika ve atölyelerin üretim masraflarını düşürüyor hem de yeni istihdamlar sağlayarak işsizlik sorununa çare oluyor. Tek maaşla geçinmenin şüphesiz zorlaştığı günümüz ekonomisinde, ev ortamında ek gelir sağlama imkanı hem iş veren hem de çalışan için cazip hale geliyor.

Becerilerinize ve ayırabileceğiniz vakte uygun olarak belirlediğiniz ek iş modeli için firma tercihi yapmanın en güvenli yolu referans usulü değerlendirme sistemidir. Çevrenizde herhangi bir ek işi düzenli olarak yapan ve sorunsuz ödeme alan kişilerle diyalog kurarak sizi yönlendirmelerini talep edebilirsiniz. İnternet ortamında ne yazık ki eki ilanı veren herkese güven olmuyor, yaşanan mağduriyetler, emeğinin karşılığını alamayan insanlar hepimizi üzüyor. Bu yüzden, özellikle ilgili konu başlıkları altında herhangi bir ilan yayınlamıyor ve sizleri ek iş fikri olarak bilgilendirip en azından iş modeli tercihinizi bilinçli olarak yapmanız adına katkımız olsun istiyoruz.

Özetle firma tercihinizde herhangi bir yönlendirme yapmıyor ve sorumluluk almıyoruz. Güvenilirliği okuyucularımız tarafından tescillenmiş herhangi bir ek iş firması ya da toptancısı olursa, sitemizde tanıtmak, iletişim bilgilerini paylaşmak bu koşulla mümkün olabilir. Bunu ilerleyen süreçte hep birlikte deneyimleyecek ve ortak bir görüşte hemfikir olup umuyoruz ki sektördeki güvenilir firmaları endişe duymadan paylaşabileceğiz.

İzmir’de Ek İş Arıyorum

İzmir’de yaşayıp il merkezi veya ilçelerde ek iş arayan okuyucularımız, konu altına yorum yaparak ek iş taleplerini, yapmak istedikleri ek iş modeliyle birlikte belirtirlerse, sektördeki ihtiyaç ve talep dengesi gözetilerek hem işveren hem de çalışmak isteyenler bu konuda bilinçlenmiş olacaktır. Bu doğrultuda iş imkanı sağlamak isteyen kişi ve kurumlar üretim ihtiyacı oranında istihdam sağlamak üzere gerekli hazırlıkları yaparak ilanlarını usule uygun bir şekilde yayınlayabilecektir. Bilmenizi isteriz ki, sitemizde teyit edilmiş iş adresi, telefon numarası ve kurumsal künye bilgisi olmayan hiçbir firmanın ek iş ilanı yayınlanmayacaktır.

İzmir’de evde ek iş imkanlarını ve firma tercihleriniz ile ilgili uyarılarımızı sektörel odaklı araştırmalarımız neticesinde sizlere sunmaya çalıştık. Umarız fayda sağlayacağınız, ek iş girişimlerinizi olumlu anlamda yönlendirecek bir yazı olmuştur. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz, her türlü eleştiri, tavsiye ve görüşünüzü, konu altına yorum yaparak bize iletebilirsiniz.

Etiketler:

Ek İş İzmir Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Osman dedi ki:

    İzmir’deki ek iş pazarından bende payımı almak istiyorum ve ilgili firmaların mesajımı okuması dahilinde mail adresimden bana ulaşmasını bekliyorum. Şimdiden ilginize teşekkür ediyorum.
    Osmanx1987x@gmail.com

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git