Sivilce İzlerine İyi Gelen Kremler

Sivilce İzlerine İyi Gelen Kremler
12 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 463 kez okundu.

Hepimizin bildiği üzere, cildimizin güzelliğini gölgeleyen baş düşmanı sivilce lekeleridir. Sivilceler iyileştikten sonra yüzümüzde kalıcı bir leke oluşturup, o tatlı mı tatlı yüzlerimize gölge düşürürler. Dış görünüş birçok insanın özgüvenini de etkilemektedir. Sivilceler genel olarak patlatıldığı zaman leke oluşturuyorken, bazı sivilceler ise kaybolduklarında cildin yüzeyinde kahverengi lekeler bırakabiliyor.

Birçok insan ergenlik dönemi ile birlikte hayatının belli bir dönemini bu lekeler ile uğraşarak geçirir ve sivilce lekelerini nasıl geçirebilirim sorusunu kendilerine sıkça sorar. Bu yazımızda sivilce izlerine iyi gelen kremler üzerinde duracağız.

Sivilce İzleri İçin Kremler

Aşağıda sizler için paylaştığımız kremleri doktorunuzdan onay almadan kullanmayınız. Herhangi bir rahatsızlık için merhem veya krem kullanmada asıl danışmanız gereken yetkili kişi doktorunuzdur.

Avane Cleanance Peeling Sivilce İzi Kremi

Sivilce ve akne izlerinde etkili bir kremdir. İçeriğinde paraben bulundurmaz ve kullanıldığında cilt üzerinde nemlendirici ve onarıcı bir etkiye sahiptir. Düzenli kullanım sağlanırsa sivilce izlerinin cilt üzerinden yok olduklarını göreceksiniz. Cilt üzerinde derin bir temizlik sağlayan bu krem, ayrıca cildin yağ dengesini de korur.

Bu kremi düzenli kullandığınızda sivilce izlerinde gelişme gözlemlemeniz olasıdır.

Salvolin Salyangoz Akne ve İz Giderici Krem

Salvolin Salyangoz kremi akne ve iz gideren kremler arasında sıkça tercih edilen ve kullanıcılarına etkili bir çözüm sağlayan, sivilce izleri konusunda oldukça etkili bir kremdir. Tüm cilt tipleri ile uyumlu olan bu krem, düzenli kullanım sağlanırsa etkisini kısa sürede göreceğiniz nadir kremlerden biridir. Cildin kısa sürede emdiği bu krem aynı zamanda onarıcı ve tazeleyici etkiye de sahiptir.

Clinique Even Moisturizer SPF 20 Sivilce İzi Kremi

Bu kremin yapısında yağ bulunmamaktadır ve cilt üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Cildin yüzeyindeki koyu izlerin yok edilmesi için cildi onaran ve nemlendiren bir formüle sahiptir. Cilt üzerinde aydınlık bir görüntü elde etmenize yardımcı olur. Cilt tonunda eşit bir görünüm elde etmeniz için düzenli kullanımı gerekmektedir. SPF güneş koruması sayesinde, cilt üzerinde güneş sebebi ile oluşabilecek izlere karşı da korunmanıza yardımcı olur. Sivilce izlerini yok etme konusunda oldukça etkili olan bu krem aynı zamanda ciltteki ölü hücreleri de yok eder.

Fucidin Sivilce İzi Kremi

Sivilce izleri fucidin sivilce kreminin cilt üzerindeki başlıca görevlerinden biridir. Aynı zamanda yanık ve epilasyon sonrasında oluşan kıl kökü iltihapları gibi birçok çeşitli cilt sorunları ile savaşmanızda etkili bir rol üstlenmektedir. İltihaplı aknelerden kurutulmada da etkilidir. Doktorunuzun söyleyeceği dozda ve süre zarfında kullanmanız gerekmektedir.

Lekomed Sivilce İzi Kremi

Lekomed sivilce izi kremi, sivilce izi ve cilt lekelerinde kullanılan diğer ürünlerden farklıdır. Bu kremi diğer ürünlerden ayıran özelliği, sivilce izlerini giderirken cildi soymamasıdır. Lekomed sivilce izi kremi, birçok cilt tipi ile uyumludur. Lekomed, sivilce izi konusunda piyasadaki en etkili kremlerden biridir. İçeriğinde paraben ve civa yoktur, dermotolojik olarak onaylıdır. Lekomed sivilce izi kremini günde 2 kez düzenli olarak kullanarak sivilce izlerinizden kurtulabilirsiniz. Hatta sadece sivilce izlerinizden kurtulmakla kalmayıp, içeriğindeki antibakteriyel salisilik asit ile mevcut sivilcelerinizden de kurtulmanızı sağlar.

Cil bakımı konusunda tavsiye olarak, Avuç İçi Soyulması başlıklı makalemizden, avu içi soyulması neden olur ve ne iyi gelir gibi merak edilen sorulara detaylı yanıtlar bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git