Evde Galoş Paketleme İşi (Ek Gelir Fırsatı)

Evde Galoş Paketleme İşi (Ek Gelir Fırsatı)
7 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 301 kez okundu.

Evden çalışarak gelir seviyesini artırmak isteyenler için evde galoş paketleme işi, istikrarlı bir düzende yapıldığında asgari ücret seviyelerinde kazanç imkanı sunabiliyor. Galoş paketleme işi yapmak isteyen girişimciler için bazı teknik detayları yazımızın devamında sunduk.

Galoş kullanımı pek çok kamu ve özel şirket binalarında, özellikle sağlık sektöründe oldukça yaygındır. Üretici firmalar bu talebe yetişebilmek adına fabrikada üretilen galoşların piyasaya daha hızlı sunulabilmesi adına evlere paketleme işi vererek süreci hızlandırmayı amaçlıyor.

Böylece, hem sektöre daha hızlı ürün akışı oluyor, hem de evden çalışmak isteyen hanımlara istihdam sağlanmış oluyor. Üretici ve üretenin karlı çıktığı en mantıklı ek iş modellerinden biri diyebiliriz. Evde galoş paketleme yaparken dikkat edilmesi gerekenler ve sektörle ilgili diğer detayları başlıklar altında inceledik.

Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Ev hanımlarının sıkça tercih ettiği galoş paketleme ek iş modeli, üretici firma ve toptancılarında sıklıkla istihdam sağlamaya gayret ettiği bir yan sanayi olarak büyümeye devam ediyor. Gelelim bu işin nasıl yapıldığına. Süreç oldukça basit; iş alımı için anlaştığınız firma ya da toptancınız size ağırlık veya adet bazında toplu olarak galoş teslim ediyor ve yine adet bazında hazırlanan kutu veya naylon paketler içerisinde tarif edildiği şekilde yerleştirmeniz isteniyor. Kutulara firma veya marka etiketi de yapıştırdıktan sonra işi teslim ediyorsunuz. Eli hızlı hanımlar daha hızlı bir üretim süreci adına özellikle tercih edilmektedir.

Evde Galoş Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde galoş paketleyerek, ayda 2.000 TL’ye kadar ek gelir elde etmeniz mümkün. Bu kulağa hoş gelse de, disiplinli ve düzenli saatlerle çalışmak önemli. Eve galoş paketleme işi alan hanımların tümü bu seviyelere ulaşamıyor. Haftalık veya aylık olarak anlaştığınız adet / kilo teslimatını söz verdiğiniz ölçüde yapabiliyor olmanız önemlidir.

Yine, çevrenizdeki ev hanımı arkadaşlarınızı da bu işe yönlendirerek üretim adedini ve sürümden kazanç hacminizi artırabilirsiniz. Her işte olduğu gibi, evde galoş paketleme ek işi de istikrarlı ve özenli bir çalışma süreci gerektirecektir. El çabukluğunuza güveniyor ve sabırlı çalışabileceğinize inanıyorsanız bu işi yapmak için uygunsunuz demektir.

Eve Galoş Paketleme İşi Veren Firmalar

Eve galoş paketleme işi almak isteyenler, bu işin üretimini ve dağıtımını yapıp, istihdamını da sağlayan firmalara ulaşarak başvuru yapabilirler. Firma bulmak, biraz referans usulü, karşılıklı güvene dayanan bir süreç diyebiliriz. Çevrenizde bu işi yapan ev hanımlarının çalıştıkları firmalarla ilgili görüşlerini rica ederek tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz. İnternette gördüğünüz ilanlara da başvurabilirsiniz ancak ödeme konusunda güvenilir olup olmadıklarını mutlaka araştırmanızı tavsiye ediyoruz. El emeğinizin tam karşılığını almanız adına sizleri bu konuda hassas olmaya davet ediyoruz.

Ek iş sektörüne yönelik diğer bir araştırma konumuz olan; Evde Mandal Montaj İşi başlıklı yazımızı da okuyabilir, ek gelir sağlamak üzere planladığınız iş modeli alternatiflerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

Daha önce evde galoş paketleme işi yapmış, bu işten tatmin edici bir ek gelir sağlamayı başarmış hanımlar da konu altına yorum yaparak, okuyucularımızı motive edebilir, iş süreci hakkında tecrübeleri doğrultusunda yönlendirerek yazımıza katkı sağlayabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git